Дякуємо за виявлений інтерес до програми Frontend Boot Camp від Astound Commerce. Змушені повідомити, що у зв'язку із трагічним вторгненням Росії в Україну, Frontend Bootcamp від Astound Commerce відкладено на невизначений час. Однак, ми плануємо, відновити програму за сприятливих обставин.

Щойно у нас буде інформація про будь-які зміни чи актуальну дату відновлення програми, - Ви отримаєте повідомлення. І, у випадку Вашої згоди, Ви матимете змогу продовжити участь у Frontend Boot Camp.

Ще раз дякуємо за Ваш інтерес та висловлюємо надію, що Ви, Ваша родина та близькі залишаєтесь у безпеці та з Вами усе добре.

Хочеш працювати Frontend-розробником, але не маєш потрiбного рiвня знань та практичного досвіду? Візьми участь у безкоштовній програмі Frontend Boot Camp!

Протягом 2,5 місяців ти будеш взаємодіяти із досвідченими Frontend-розробниками під час практичних і теоретичних занять, здобудеш навички, необхідні для роботи на позиції Frontend-розробника, і виконуватимеш завдання на базі реальних проєктів цифрової комерції.

Якщо за результатами навчання ти будеш у числі найкращих та успішно пройдеш фінальне інтерв’ю, — гарантовано розпочнеш кар’єру в Astound Commerce!

Програма
Frontend 
Boot Camp


HTML

CSS

Responsive Layout

SASS/SCSS

Gulp

Git

JavaScript

Find your next adventure

Explore the amazing opportunities at Astound

Search Jobs