Дякуємо за виявлений інтерес до програми JavaScript Boot Camp від Astound Commerce. Змушені повідомити, що у зв'язку із трагічним вторгненням Росії в Україну, JavaScript Bootcamp від Astound Commerce відкладено на невизначений час. Однак, ми плануємо відновити програму за сприятливих обставин.

Щойно у нас буде інформація про будь-які зміни чи актуальну дату відновлення програми, - Ви отримаєте повідомлення. І, у випадку Вашої згоди, Ви матимете змогу продовжити участь у JavaScript Boot Camp.

Ще раз дякуємо за Ваш інтерес та висловлюємо надію, що Ви, Ваша родина та близькі залишаєтесь у безпеці та з Вами усе добре.

Хочеш працювати розробником, але маєш лише базові знання з програмування? Візьми участь у безкоштовній програмі JavaScript Boot Camp!

Протягом 2 місяців ти будеш взаємодіяти із досвідченими веб-розробниками під час практичних і теоретичних занять, здобудеш навички, необхідні для роботи на позиції веб-розробника, і виконуватимеш завдання на базі реальних проєктів цифрової комерції.

Якщо за результатами навчання ти будеш у числі найкращих та успішно пройдеш фінальне інтерв’ю, — гарантовано розпочнеш кар’єру в Astound Commerce!

Вимоги до 
кандидатів

Технічні навички:

Базові знання будь-якої мови програмування

Базове розуміння технік програмування

Розуміння інструментів програмування

Письмова та розмовна англійська на рівні Intermediate

Додаткові бажані навички:

Увага до деталей і орієнтація на якість роботи

Логічне та аналітичне мислення

Відповідальність та ініціативність

Навички комунікації та взаємодії

Навички вирішення проблем і пошуку рішень

Робота у команді

Інтерес до нових технологій та технічних рішень

Критичне мислення

Етапи
програми

01

Реєстрація

02

Онлайн інтерв’ю

03

Навчання та отримання сертифікату

04

Можливість співпраці для найкращих

Find your next adventure

Explore the amazing opportunities at Astound

Search Jobs